Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najłatwiejsze style na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze sposoby na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy wszystka osoba. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak czystymi i doskonałymi ustami, jakimi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd te szukamy sposobów, aby uwydatnić to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To niezaprzeczalnie odpowiedniejsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to obecnie tak znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować oryginalny i odpowiedni wygląd. To dzięki niej potrafimy „zatrzymać czas”, zadbać o naszą urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub te naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Jeszcze w przypadku ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej wypowiada się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust robionych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii popularnej jest to, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten umożliwia w zdrowy sposób wymodelować usta oraz wiele je spełnić, przez co poprawie idzie nie lecz ich wzór czy wielkość, ale również koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust oraz ich okolic. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak prezentujący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wzoru i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat zalecany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdy naprawdę się zdarzy, to świadczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga propozycja na powiększenie ust, która i liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie a efekty duże są tylko po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. A jeśli pragnie Ci na szybkim efekcie, kwas hialuronowy daje się być czyściejszym rozwiązaniem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest niezależny tłuszcz pacjentki bądź i kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg uważa się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli należy o powiększanie ust. Co znacznie, zabiegi te zdobywają jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments