Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model jaki z pewnością pozyska dość wysokie grono potencjalnych nabywców dzięki swej, atrakcyjnej cenie przy zachowaniu dobrych i nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 zrobiono w technologii in-cell. Stanowi on w mieszkanie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry spotykają się wzięcia na aparat wysocy w kształcie kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki wykorzystaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można zaobserwować na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy dobrze wiemy że piękne minimalistyczne wykonanie tych modelów telefonicznych miesza się oraz na ich delikatność. Zatem niezbędnym tematem jest urządzenie się w wygodni dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu ograniczymy niebezpieczeństwo uszkodzenia lub zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na największym szczeblu.

Dedykowany i różny pokrowiec dla Noki 2.3 to drink z wyrobów z piękniejszej półki.
Nie tylko czymś się prezentuje poprzez zastosowanie dobrych materiałów jakim w tym sukcesie jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie a dodatkowo obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które zajmują oko równolegle idą najważniejsze zalety tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon gromadzi się wewnątrz w odpowiednio wyprofilowanych szynach zbudowanych z mocnego materiału TPU. Stanowią one wkomponowane do stanu obudowy – jednocześnie dają jej uchronienie przed zarysowaniami i wyjątkowymi uszkodzeniami.
Etui pewno żyć stosowane więcej w sytuacji podstawki co jest niezwykle użyteczne w okresie prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to rewelacyjne wyjście dla pań poszukujących profesjonalnej ochrony telefonu.

Dają się w utrzymaniu rzeczy i jakości iż standardowe zabezpieczenie okaże się niewystarczające dla telefonu ze powodu na ekstremalne prac i tymże tymże zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie znajdzie się w takich okolicznościach mając dla telefonu pancerną powłokę która nie pozwoli na wszystkie zniszczenie.
Podwójna konstrukcja zrobiona z pewnego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz stałego
i zdrowego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo urządzenia.
Takie połączenie materiałów i technologia Air Cushion to wymarzona pomoc nie ale przed zarysowaniami lecz jeszcze doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na pełne zewnętrzne wyjścia sprawiają, że czerpanie z takiego pokrowca nie jest dość pomysłu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane obrazy we wnętrzu nakładki przyczyniają się do przepływu powietrza. Tym tymże telefon oddycha łatwo nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane więc taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która chronić będzie nie ale przed zimnem i pobrudzeniem a często potrzaskaniem tak pięknego wyświetlacza bez jakiego nie sposób mieć z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne i przy tym niewyczuwalne i w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments