Agencja Pracy

Agencja Pracy Czaplinek tel: 533 024 116

Prasówki

Leasing pracowników
Oferujemy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na pewny czas. Istnieje to droga o dużo tańsza i produktywniejsza od zwykłego zatrudnienia, jeżeli Twoja firma spodziewa się lub jest zwiększonego popytu na swoje wyroby.

Agencja Pracy Golczewo tel: 533 024 116

Pracowników kupionych na podstawie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, kiedy w sukcesie jakiegokolwiek różnego typu zatrudnienia. Wciąż będą dlatego oni planowaliśmy obowiązek terminowo zakładać się w spółce, rzetelnie wykonywać zlecone im zadania, a jeszcze bezwzględnie słuchać Twoich poleceń jako przełożonego. Ty z zmianie oszczędzisz sobie pieniędzy i czasu, ponieważ wszelkie formalności powiązane spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na placu polskiego świecie stosuje na siebie swoja agencja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając postać z zagranicy na podstawie leasingu. Istnieje toż w szerocy prawna i znana forma zatrudnienia pracownika. Da Ci ona na stanowisko dodatkowego personelu na dokładnie pewny czas, a wtedy, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia wrócisz do stałej wielkości własnej firmy.

Oferujemy pracowników skłonnych do prowadzenia bardzo wielu innych zadań, tak związanych z działalnością fizyczną, jak również umysłową. Współpracują z nami osoby planujące zatrudnić się w dziedzinach także takich, jak motoryzacja czy mechanika, jak również medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Golczewo tel: 533 024 116

Jakie są zatem zalety leasingu pracowników oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na tę możliwość, szukając pracownika na bliski okres?

Przede wszystkim, zmniejszasz koszty powiązane z zatrudnieniem danej jednostki. Nie potrzebujesz denerwować się formalnościami, czy nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – przedstawimy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, i ty po prostu wybierzesz najbardziej pasującą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że gościa na podstawie leasingu znajdziesz z nami teraz w poszczególny dzień, zaraz po otrzymaniu listy z profilami kandydatów.

Po drugie, możesz właśnie sprawdzić to, które chcenia planujesz także których kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o konkretne stanowisko. Nie będziesz wymagał spełniać rekrutacji „na ślepo” a w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz znacznie precyzyjnie określić swoje oczekiwania, i my gwarantujemy, że również właśnie znajdziemy dla Twojej firmy dobrego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że pracownik, którego zatrudniłeś nie zbiera się, lub potrzebny Ci ktoś o większych kwalifikacjach, możesz w każdym momencie zwrócić się do nas o jego wymianę. Nie spłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my dopełnimy wszystkich formalności, a jeszcze zaproponujemy Ci drugiego pracownika na środowisko zwolnionej osoby. Z kolejnej natomiast strony, jeśli pracownik pokaże się świetnie kontrolować się w Twoim systemie natomiast będziesz spełniony spośród jego pozycji, zaoferujemy Ci propozycję zatrudnienia go na pełny etat. Da Ci to zyskać z razu doświadczoną i pewną osobę do rzeczy, bez potrzeb otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania człowieka na etap próbny.
Agencja Pracy Golczewo tel: 533 024 116

Pamiętaj także, że każdych weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawdy jego właściwości dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ci go jako kandydata. Podejmując zgodę z którymkolwiek z polskich pracowników upewnialiśmy się, czy dane wprowadzone w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego zgodność z nami byłaby ciężka. Zajmując naszego gościa w postaci leasingu zyskasz więc pewność, że tak współpracujesz z osobą potrafiącą się na rzeczy.

Agencja Pracy Golczewo tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza ścianie w postaci leasingu to dlatego tak świetny plan na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko wykonywa się w szerocy legalnie, i Ty możesz cieszyć się efektami pracy drugiej osoby w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – również myśl: zawsze jesteś nadzieję zatrudnić dobrego pracownika na określone. Nie wyglądaj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Golczewo tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments